NOVINKY

arr3Nemůžete u nás najít hru, kterou sháníte?Nemůžete u nás najít hru, kterou sháníte? Napište nám a my uděláme vše pro to, abychom Vám ji... arr3Hrajeme fér!Taky vás matou „Baťovské“ ceny? Nás děsně. Přijde nám to neférové vůči zákazníkům, a protože jsme... arr3Doručení po Opavě ZDARMABydlíte v Opavě? Objednejte si u nás hru a my Vám ji po dohodě předáme v centru Opavy zdarma....

KONTAKTY

zahrajsito.cz
Na Rybníčku 605/30
Opava
tel: +420 606 786 675
info(a)zahrajsito.cz

DOPRAVA A PLATBA
Doprava a platba

Doprava

Zboží odesíláme v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. Obsahem zásilky je také faktura plnící funkci reklamačního dokladu.

Zákazník je před převzetím zásilky povinnen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci. Podepsáním dodacího listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo bez jakéhokoliv mechanického poškození.

Dodací a platební podmínky

Doba dodání zboží na skladě jsou 3-4 pracovní dny. U zboží, které není skladem je doba dodání v rozmezí od 1 do 3 týdnů a závisí na dostupnosti zboží ve velkoskladu. Pokud ji velkosklad není schopen dodat, je zákazník informován a objednávka stornována.

Cena dopravy:

Česká pošta - 100 Kč

DPD - 85 Kč

Zásilkovna - 80 Kč

Dobírka podle dopravce - 23-35 Kč

Předání v Opavě ZDARMA - v případě volby osobního předání vás sami telefonicky kontaktujeme a domluvíme si s vámi čas a místo předání. Pokud vám to vyhovuje můžete si hru také vyzvednout v Klubu deskových her Pajdulák v Opavě na Beethovenově 2, ale pouze v pátky od 17 hodin (nebo ve vybrané víkendy dle programu KDH Pajdulák) - tuto volbu, prosíme, uveďte do poznámky.


 

NEJSME PLÁTCI DPH.